Ürünlerimiz

Enerji Nakil Hattı Direkleri

Enerji nakil hattı direkleri, elektrik santrallerinde elde edilmiş elektrik enerjisinin elektrik tüketim bölgeleri yakınlarındaki transformatör istasyonlarına iletimini veya bu istasyonlardan son tüketiciye dağıtımını sağlayan hatları taşıyan direklerdir.

Devamını Oku

Telekomünikasyon Direkleri

Telekomünikasyon (GSM) kuleleri telekomünikasyon antenlerini desteklemek için tasarlanan yüksek yapılardır.

Devamını Oku

Aydınlatma ve Projektör Direkleri

Amacına uygun olarak her boyda tasarlanan aydınlatma direkler galvanizli ve/veya boyalı olarak 6 farklı kategori için üretilmektedir.

Devamını Oku

Dekoratif Direkler

Özellikle bulvar, cadde, sokak, stadyum, park, meydan gibi dış mekanların aydınlatılmasında kullanılan dekoratif direkler poligon veya dairesel konik kesitli olarak tek ya da çok parçalı tasarlanıp galvanizli ve/veya boyalı olarak üretilmektedir.

Devamını Oku

Yapısal Bağlantı Elemanları

Yapısal çelik bağlantı elemanları, enerji nakil hatları, makine, inşaat ve çelik konstrüksiyon sektörleri için farklı standart, kaplama ve kalitelerde cıvata, ankraj, saplama, sonsuz dişli, somun ve rondela ürünlerini kapsamaktadır.

Devamını Oku

Endüstriyel Çelik Yapılar

Ürün gamımızdaki endüstriyel çelik yapılar, cıvatalı ve kaynaklı fabrika binaları, depolar, çelik bina ve çatılar gibi yelpazeye yayılmaktadır

Devamını Oku